okna - profil

                                                           PROFILOVÝ SYSTÉM ZENDOW

Stavebním kamenem každého moderního plastového okna je kvalitní profilový systém. Firma Deceuninck má s výrobou plastových výrobků již téměř sedmdesátiletou historii. Mnoho lidi je přesvědčeno, že plastová okna vznikla na začátku 90.let kdy jsme je poprvé začali více vnímat ve svém okolí. Není to však pravda. Firma Deceuninck svůj první profilový systém pro plastová okna uvedla na trh již v roce 1965! Od té doby se řadí k předním výrobcům v tomto dynamický se rozvíjejícím stavebním segmentu. V roce 2003 přebírá pod svá křídla spol. Thyssen a stává se světovou jedničkou v této oblasti. Její profilová řešení se prodávají po celém světě. Na našem trhu firma Deceunick působí od roku 1993. Odrazem zkušenosti této společnosti je nový 5-komorový profilový systém DECEUNICK ZENDOW (místo názvu dat registovanou prodejni znamku zendow)

 

VÝHODY PROFILOVÉHO SYSTÉMU ZENDOW

ELEGANTNÍ DESIGN

V jednoduchosti je krása a ZENDOW je toho jasným důkazem. Jeho jedinečný tvar je vizuálně atraktivní, a přitom jednoduchý a vyhovuje velké vetšině architektonických stylů, od moderního až po retro design. Díky jednoduchým tvarům je také snadný na údržbu.

 

TEPELNÁ IZOLACE

Díky své stavební hloubce 70mm, 5-ti komorám a dokonalému sytému dorazových těsnění má ZENDOW skvělé izolační vlastnosti. Koeficient prostupu tepla rámem Uf = 1,24W/m2K. Při kombinaci s dvojsklem Kw 1,1 sníží Vaše náklady výhřevu na nejnutnější minimum. Pokud i to je pro Vás málo, je tu ještě možnost montáže unikátního středového těsnění (a to i dodatečně na již používané okno!) nebo zasklení trojsklem s extrémně nízkým průchodem tepla Kw 0,7

 

ZVUKOVÁ IZOLACE

Stejně jako u tepelné izolace i zde se kladně projeví izolační vlastnosti PVC ve spojeni s konstrukcí rámu a křídla s tvarovým dorazovým těsněním. Pro náročnější klienty okenní křídlo systému ZENDOW diky své stavbě umožňuje použít izolační trojsklo do síly 41 mm a dosáhnout tak hlukového útlumu až 43 dB.

 

BEZPEČNOST

I po této stránce ZENDOW vyniká. Je to díky kompatibilitě se všemi druhy bezpečnostního kování, možnosti přišroubovat všechny pevné časti bezpečnostního kování do ocelové výztuhy a tím zabránění možnému vytržení při pokusu o násilné otevření a bezpečnému zajištění skla 20mm zasklívacími lištami.

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BEZ ÚDRŽBY

Profilové systémy firmy DECEUNICK jsou vyráběny z kvalitních tvrzených plastů vlastní výroby, které si zachovávají dlouhou životnost a barevnou stálost. Ať se rozhodnete pro jeden s foliovaných dřevodekorů , některý z mnoha barevných nástřiků DECOROC nebo zůstanete u základní bílé barvy budou tato okna dlouhá léta ozdobou Vašeho domu bez potřeby brát lakýrnickou štětku do ruky.