dveře - vchodové

 

Vstupní dveře jsou dominantou každého obydlí, jsou používány i mnohokrát denně a zároveň budou s velkou pravděpodobností první kdo poměří své síly s nezvanými hosty. Právě z  těchto důvodů jsou na vchodové dveře kladeny nejpřísnější požadavky na konstrukci, design, odolnost proti vloupaní, bezproblémovou funkčnost a dlouhou životnost. 

Všechny tyto vlastnosti splňují dveře od naší firmy. Je to díky preciznímu dílenskému zpracování v kombinací s kvalitními komponenty od nejlepších firem v oboru, DECEUNINCK - profilový systém, ROTO - kování, SAINT-GOBAIN – zasklení, PERITO – výplně. Naše dveře jsou vybaveny silnou ocelovou výztuží (síla stěny 2,5mm) jak v křídle tak v rámu. Na křídle jsou výztuže ještě v rozích vzájemně spojeny pomocí speciálních svařovacích kostek, které zaručují vysokou pevnost rohového spojení. Díky nepřebernému množství tvarových a barevných kombinací s možností zvolit si i z několika úrovní zabezpečení si jistě vybere každý. 

 

Panty vchodových dveří 

Bezchybná funkce každých vchodových dveří závisí hlavně na použitém kování. Námi používané panty jsou jištěné přímo do ocelové výztuže jak aretovacími kolíky tak masivními vruty. Jsou stavitelné ve třech osách pro dokonalé seřízení (obrázek A). Jsou vybaveny pojistným bodem proti nežádoucímu vysazení zavřených dveří (obrázek B). 

Obrázek A Obrázek B

Dveřní závora 

Pro pohodlný a plynulý chod závěrových elementů pří odemykaní a zamykání je důležité precizní zpřevodování mezi vložkou Fab, střelkou, západkou a ořechem kliky.

Jazýček Ořech Západka

Závěrové čepy 

Základní zavěrové elementy, které spolupracují se zamykací západkou, jsou:

Výsuvné kolíky nebo  posuvné bezpečnostní V čepy